16-річна Джорджія Уолш з Кента, Англія, піддалася сексуальному насильству з боку 36-річного вітчима. Дівчинка не витримала напруги, її роз'їдало почуття провини, тож вона скоїла суїцид після того, як мерзотника відпустили під заставу, передає Корупція.Інфо

Вітчим Бретт Коннелл став чіплятися до дівчинки ночами, коли їй було всього 13 або 14. У дитини з'явилася психологічна травма, Джорджія не могла нормально жити після такого. Дівчинка розуміла, що відбувається щось жахливе, але не могла навіть розповісти про це.

"Я була налякана і розгублена. Я просто не знала, що робити, і не могла сказати нікому, була змушена мовчати. ​​Саме тоді я почала віддалятися від всіх"

Але одного разу Джорджія все ж відкрилася матері. За словами місіс Коннелл, дочка тремтіла і плакала, коли розповідала про жахливі події. Вона боялася і говорила, що мамі не сподобається те, що вона почує. Після вони звернулися в поліцію. Мерзотника затримали, але потім відпустили під заставу. Змучена 16-річна дівчинка не впоралася з емоціями і вирішила, що тільки смерть позбавить її від болю. Вона наклала на себе руки і залишила  записку.

"Я більше не можу. Нерви через цю ситуації напружені настільки, що я не можу себе контролювати. 24/7 я відчуваю себе винуватою через те, що сталося"

Джорджія попросила, щоб винного покарали після її смерті, і написала ніжні слова  до справжнього батька.

"Переконайтеся, що цей виродок гниє в пеклі за те, що зробив. Мама, будь ласка, подзвони батькові (рідного батька.). Розкажи йому все і скажи, як сильно я його любила. Я сумую за нашим прогулянкам у парку і за ним. Я люблю тебе, тату "

 

Страшна подія сколихнула громадськість, і до справи підключилися всі: рідні дівчинки, колеги з кафе, де вона працювала, очевидці. Поліція провела розслідування, в суді в Мідстоун представили відеоінтерв'ю Джорджії зі свідченнями. На слуханні Бретт Коннелл заперечував свою провину і заявив, що падчерка оббрехала його після сварки. Але його також звинувачували в інших злочинах на сексуальному ґрунті. У підсумку присяжні визнали покидька винним, і його засудили до дев'яти років в'язниці.

Присутні у суді люди не могли стримувати сліз, коли зачитували прощальну записку дівчини. 

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

Все закінчилося дуже трагічно, сім'я вбита горем і змучена судами. Але те мале, про що просила бідна дівчинка перед смертю, нарешті виконано.

"Я дуже рада, що все закінчилося. Це триває вже рік. Ми втратили нашу дівчинку і навіть не могли по ній належним чином сумувати"