В соціальній мережі Інстаграм на днях популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії ошелешила всіх своїм новим образом. 
Лорак захотіла похвалитися, а тим самим розчарувала фанатів. Річ у тім, що знаменитість опублікувала своє фірмове селфі на задньому сидінні автомобіля, побажавши всім любові і гарного вечора. Багато фанатів спочатку навіть і не впізнали зірку. 
Вона явно перестаралася з збільшенням губ або ж фотофільтрами.
"Хай теплом наповниться твоє серце. Доброго, світлого вечора! #love #peace", – підписала публікацію Ані Лорак. 

Фоловери співачки не змогли залишитися байдужими від побаченого і почали засипати співачку негативними і обурливими коментарями. Також, стурбовані фоловери помітили, що її зовнішність змінилося. Деякі припустили, що співачка зробила невдалу пластичну операцію, інші заявили, що вона перестаралася з ботоксом.

"І вас зіпсували російські пластичні хірурги, ви стали когось нагадувати", "Губи не личать", "Кароліна, я вас обожнюю, але що ви зробили з губами", "Що з обличчям?? Чого надуті такі??!!", "Ойй фуу щось змінилася зовнішність , не красиво, не природно)", "Але навіщо Ви це зробили? Ви ж від природи були прекрасні!!!", "Господи, та чого ви вся в ботоксі??? Втратили свою індивідуальність!!! Тепер ви як всі! На одне обличчя.", "Як же ви себе зіпсували.Навіщо? Була гарна дівчинка", – так відреагували шанувальники.