Підозрюваний у хабарництві депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин на період слідства призупинив своє членство у партії “Слуга народу”.

Про це повідомила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк у Telegram.

“Сьогодні отримала його заяву, з якої стало відомо, що на період проведення досудового слідства та винесення судового рішення по справі Трубіцин припиняє членство у партії. Згідно зі статутом нашої партії, всі члени мають право в будь-який час припинити своє членство в політсилі, навіть не зазначаючи підстав. Тому ми “відпустили” Трубіцина”, – зазначила Шуляк.

Нагадаємо, що ввечері 9 лютого стало відомо, що детективи НАБУ викрили депутата Київради від “Слуги народу” Трубіцина на вимаганні від підприємця хабара у розмірі 1,2 мільйона гривень. Депутат обіцяв бізнесменові видати дозволи на вуличну торгівлю у різних районах Києва.

“Депутата Київради та інших викритих на одержанні 1,26 млн грн неправомірної вигоди посадовців затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу”, – повідомляла пресслужба НАБУ.

Джерело УП також повідомляло, що Трубіцину вдалося втекти від детективів. Надвечір НАБУ повідомило про затримання депутата та ще 5 фігурантів незаконної схеми.

Вищий антикорупційний суд заарештував підозрюваного у хабарництві Трубіцина з альтернативою застави у розмірі майже 15 мільйонів гривень, яку за депутата внесли.

“Слідчий суддя постановив: клопотання задовольнити частково, застосувати до підозрюваного Трубіцина Владислава Сергійовича… запобіжний захід у вигляді тримання під  варою строком на 60 діб тобто до 9 квітня 2022 року”, – йшлось у трансляції засідання ВАКС.