Офіс президента України склав довгий список кандидатів на посаду прессекретаря президента України Володимира Зеленського. Про це сказав у коментарі “Українській правді” 14 травня радник глави ОП Михайло Подоляк.

“Щодо нового прессекретаря, безумовно, уже є певний перелік потенційних кандидатур. Скажімо так, long-лист. Але остаточного рішення, зрозуміло, поки немає. У цей час проходять попередні зустрічі з потенційними кандидатами, проводимо відповідні співбесіди” , – розповів він.

За словами Подоляка, людина, яка буде прессекретарем Зеленського, має “вповні відповідати вимогам до дещо скорегованого функціоналу на цій посаді”.

Раніше повідомлялось, що Юлія Мендель іде з посади прессекретаря президента України Володимира Зеленського, але залишиться в Офісі президента – займеться роботою з іноземними ЗМІ. Про це в коментарі НВ повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

Він зазначив, що Мендель тимчасово виконуватиме обов’язки прессекретаря президента – поки завершують процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента.

За його словами, ухвалили рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, у зв’язку із чим Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ.

Також Михайло Подоляк у відповідь на запит Української правди зазначив, що в Офісі президента планують провести широку пресконференцію Володимира Зеленського за результатами двох років перебування на посаді.

“Обговорюються можливі формати широкої пресконференції, дата й місце її проведення. Тому що це важливо – підвести риску під певними здобутками за цей час та зазначити напрямки на наступний рік. Пресконференція буде. Хоча все ж такі зберігаються певні карантинні обмеження, що має бути враховано”.

“Ми обговорюємо найближчий період для пресконференції, але буде це до 20 травня, чи після залежить від графіка президента України”.

Подоляк також додав, що позиція влади загалом представлена у ЗМІ, але “ключову роль у цьому відіграє безпосереднє спілкування глави держави у різних форматах з журналістами”.