Наші захисники продовжують знищувати окупантів та виганяти їх з українських земель

Так, стало відомо,  що ЗСУ відправили “подарунки” окупантам прямо під час бою курантів в ніч з 31 грудня на 1 січня. HIMARSи прилетіли прямо в будівлю в Макіївці, де зібралися сотні ворожих солдатів. Про це повідомляють в Мережі.

“Подарунок” був такий яскравий, що від місцевого 19-го ПТУ, де і знаходилися бійці “2-ї армії світу”, взагалі нічого не залишилося. HIMARSи зрівняли будівлю з землею.

“У бурсі знаходилася величезна кількість особового складу росіян. І вбили їх рівно о 00:00. Мій інсайдер сидів за столом і рівно в “куранти” вилетіло скло в будинку. Щасливий друг подзвонив вранці. Каже, без скла, але з прекрасним настроєм”, – повідомляє користувач соцмережі.

Інші користувачі соцмереж підтвердили “прильоти” і кажуть, що їх було всього три – о 23:57, 23:59 і 00:00 годинах.

Також місцеві жителі стверджують, що вся місцевість навколо навчального закладу була всіяна тілами загарбників, їх вивозили як мінімум з ночі до обіду. Повідомляється, що після “прильотів” почали детонувати російські боєприпаси.

“Був у лікарні, везли поранених пачками. Один із солдатів говорив:”З 600, дай Бог, 100 залишилося”. Вранці їхав, ще діставали з-під завалів тіла. У підвалі був склад БК”, – пише місцевий житель.