Міністерство освіти і науки України вирішило перевірити кандидатську дисертацію нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви, яку він зі скандалом захистив у квітні.

Про це повідомляє “Радіо Свобода” із посиланням на інформацію Міносвіти.

“26 травня 2021 року до Міністерства надійшли електронний примірник дисертації та атестаційна справа Киви І. В. Міністерство наразі перевіряє відповідність матеріалів, які подані в атестаційній справі, нормативно-правовим актам з питань атестації кадрів вищої кваліфікації та інформацію, яка надіслана заявниками”, – йдеться в листі прес-служби відомства.

Там також розповіли, що планують передати електронну копію дисертації Киви, атестаційну справу та інформацію від заявників експертній раді з державного управління. Матеріали мають розглянути “відповідно до процедури, яка передбачена нормативно-правовими актами з питань атестації кадрів вищої кваліфікації”.

26 квітня народний депутат України від ОПЗЖ Ілля Кива захищав кандидатську дисертацію. Він претендував на ступінь кандидата наук з державного управління.

Повідомлялося, що на захист дисертації Киви не пускали журналістів “без акредитації”. Крім того, троє чоловіків у чорному одязіблокували вхід в аудиторіюв Інституті підготовки кадрів Держслужби зайнятості, де Кива захищався.

За даними руху “ЧЕСНО”, Ілля Кива закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю Правознавство та Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю право.

Також він навчався у Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка (педагог-психолог) та Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі (кваліфікація технік-механік).