Лідер руху "Справедливість", колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що планує балотуватися у президенти України на виборах, що відбудуться у 2019 році.

Про це політик заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

За словами екс-очільника СБУ, він з командою протягом довгого часу працював, аби мати план напередодні виборів.

Я вже людина, яка визначилася для себе. І найголовніше, що з рухом "Справедливість" ми кілька років працювали для того, щоб мати план для країни, мати бачення, мати підтримку. Ясно, що беремо участь у президентських виборах. Так,– сказав Наливайченко.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

Нагадаємо, 16 липня позафракційний народний депутат Віталій Купрій оголосив про свій вихід із партії "УКРОП" і намір брати участь у президентських виборах.

Визначний день у моїй політичній кар'єрі. Я вирішив вийти з партії "УКРОП" і самостійно боротись за посаду Президента України,– повідомив народний депутат.

Купрій пояснив, що до такого рішення його спонукало спілкування з тисячами пересічних українців.

"Вони хочуть бачити на головній посаді держави незалежного молодого політика, який незаплямований у корупційних скандалах і здатний забезпечити справедливість. Я готовий взяти на себе відповідальність за зміни в країні, щоб суттєво покращити якість життя людей вже в найближчий час", – заявив нардеп.