Страшна трагедія розігралася напередодні в столичній багатоповерхівці – після розголосу смерті Вадима Онищенко почали з'являтися вельми суперечливі деталі у справі.

«13 липня Вадим Онищенко не вийшов на роботу, і родичі зі знайомими забили на сполох. В результаті його тіло було знайдено за адресою Інститутська, 18а повішеним між 24 і 25 поверхами. Перед тим, як його виявили, тіло провисіла кілька днів».

Відомо, що батьки хлопця розповіли, що він перестав відповідати на дзвінки, і вони відправилися його шукати на фестиваль, але марно:

 

«Він встиг сказати, що перебуває на фестивалі, будинки буде після 24.00. Після 22.00 телефон вже був відключений. В 0.20 з'явився в мережі, але на дзвінки не відповідав», – розповіла мати загиблого Наталія Онищенко.


 
У соцмережах зараз справжній бум – люди, молодь в основному, багато, з тих, хто знав хлопця пишуть про свої сумніви щодо того, що його раптова смерть – це наслідок самогубства. Друзі хлопця не вірять, що той міг накласти на себе руки. Хлопець був досить забезпеченим, деякі зі знайомих і зовсім називають його «мажором», його характеризували, як веселого, чуйну людину.

"…Я його друг! І я знаю що це не самогубство! Це все підлаштовано, і напевно він на Атлас не потрапив! З ним був недодруг, але він втік як пацюк!

«Сумніваюся що це було самогубство»
«Я не впевнений, що це самогубство»
«Він не сам !! Йому хтось допоміг, і коли це дізнаються нехай сука сам в петлю лізе»
«Поліція в своєму репертуарі, все списують на самогубство, так само простіше»
«Навряд чи, Вадим міг це зробити сам, допомогли тварюки. Шкода батьків, земля пухом, гарний був малим, пам'ятаю з дитинства».