У Дніпрі від горе-матері у лікарню забрали п’ятьох дітей, найменшій з яких нема і рочку. Те, що вони живуть в антисанітарних умовах і напівголодні, випадково виявили поліцейські, а вже після цього з’ясувалося, що про такі умови життя дітей знали і сусіди, і педагоги, і соціальні служби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо.


У помешканні з обдертими стінами, брудним одягом і порожнім холодильником виявили чотирьох хлопчиків 11, 9, 7 і 3 років, а також їхню 11-місячну сестричку. Правоохоронці зайшли до оселі глибокої ночі та з’ясували, що поряд із дітьми спить бабуся, а матері вдома немає. Поліцію викликали сусіди о 3:00 ночі, бо власників будинку вони підозрювали у крадіжці. Побаченим копи були шоковані – діти спали серед мотлоху, а їжі вдома не було взагалі. "Жахливі були умови, холодильник був порожній, одяг був дуже брудний. Дівчинка наймолодша – здається, більше, ніж матір, наглядали власні брати", – розповів речник патрульної поліції Дніпра Павло Карманов.

Усіх малих забрали у лікарню, де їх помили та перевдягли. У найгіршому стані була найменша дівчинка. "Дитині після кожного випорожнення має змінюватися памперс. Цього не робилося, може, два-три дні, важко сказати. Діти були доставлені в брудній білизні, вони не перевдягалися, може, тиждень", – розповіла завідувач педіатричним відділенням міської дитячої лікарні № 6 Галина Корнілова.


Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі


Сусіди твердять, що про антисанітарію та голодне життя дітей знали, і чим могли – допомагали. "Страшні, голодні! Ото позбираю яблука – туди тягну відро. Як налетять усі – звісно, голодні! В них ніякої радості в житті нема", – каже Олександр Михайлов. Батько з родиною не живе, а бабуся та матір дітей тепер стривожені через те, що патрульні їх знеславили. 28-річна жінка вагітна шостою дитиною та не розуміє, чому в неї забрали перших п’ятьох. "У дітей, в принципі, все є! У кожного ліжко, у старших є письмовий стіл новий", – твердить вона. Бабуся додає, що в дітей були пельмені, мандарини та хліб і заперечує слова патрульних про цілковиту відсутність їжі. "А я кажу – було", – наголошує вона. Однак всередину хати жінки журналістів не пускають.