У Миколаївській області нелюд зґвалтував 13-річну дівчинку. Однак відбути покарання йому не судилося – чоловік помер через 2 тижні після затримання.

Злочин стався ще в лютому. 30-річна мешканка одного з сіл Баштанського району Миколаївської області звернулася в місцевий відділ поліції із заявою про те, що її дочку згвалтували.

Правоохоронці затримали чоловіка, якому оголосили підозру про злочин. Йому загрожувало до 15 років позбавлення волі. Він помер через 2 тижні після арешту. Причини смерті так і не повідомили.

І ось днями обвинувальний акт був розглянутий в суді. Це через чотири місяці після того, як було вже відомо про смерть підозрюваного. Ні його родичі, ні адвокат на можливій реабілітації цієї людини не наполягали. Суд закрив кримінальну справу.

Чоловіка звинувачували в порушенні ч. 4 статті 152 КК України – "Зґвалтування особи, яка не досягла 14-річного віку". Цікаво, що підозрювані і засуджені за такими статтями в місцях позбавлення волі, м'яко кажучи, не користуються авторитетом.

Жінка, яка подала заяву на нього розповіла те, що їй говорила дочка. За словами дівчинки, ввечері, коли вона йшла по вулиці, назустріч їй вийшов п'яний 57-річний односельчанин, схопив за руку і затягнув в свій будинок. Там він побив і згвалтував дівчинку. Дитині вдалося вирватися тільки після обіцянки "прийти завтра".