У харківській школі № 108 сьогодні розпорошили газовий балончик. Про це повідомив помічник начальника обласного управління ДСНС в Харківській області Ігор Лупандін.


За його словами, 23 січня близько 11.00 до служби порятунку зателефонувала жінка, яка повідомила, що в школі №108 Холодногірського району Харкова сталася надзвичайна подія. Жінка висловила припущення, що в будівлі школи стався або витік газу, або розпорошили газовий балончик, повідомляє Сьогодні.


За словами Ігоря Лупандіна, прибувши на місце події, рятувальники встановили, що в приміщенні школи, близько роздягальні, розпорошили балончик перцевого газу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


"Також на місце події прибула поліція. Попередньо вони встановили, що це могли зробити два хлопчика, віком приблизно 11-12 років, учні цієї школи. Зараз поліцейські проводять роботу з цими хлопцями", – розповів Ігор Лупандін.


Він також зазначив, що адміністрація школи відразу організувала евакуацію дітей – частину учнів відпустили додому, для інших організували заняття в гімназії № 152 на вулиці Волонтерській, 157. З посиланням на адміністрацію школи Ігор Лупандін повідомив, що в результаті інциденту ніхто не постраждав, учні за медичною допомогою не зверталися.

 
У прес-службі ГУ Нацполіції Харківської області підтвердили інформацію про інцидент.


"23 січня близько 11.00 в школі № 108 в роздягальні розсипали невідому речовину, попередньо з балончика. Дітей вивели з приміщення. Навчальний процес не переривався, постраждалих немає. Інформація внесена до журналу єдиного обліку Холодногірського ОП", – йдеться в повідомленні прес-служби.