Підозрювана незаконно внесла до офіційних документів завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дострокова пенсія не для всіх! Стало відомо,які категорії населення мають на це право

Київською місцевою прокуратурою №9 скеровано до суду обвинувальний акт по обвинуваченню проректора – головного бухгалтера одного зі столичних університетів за фактом привласнення державних коштів, виділених на навчання дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

«У ході слідства встановлено, що підозрювана незаконно внесла до офіційних документів завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин. Надалі на підставі цих документів на рахунки університету з бюджету міста було безпідставно перераховано понад 700 тис. гривень», – йдеться у повідомленні.

За наслідками розслідування головному бухгалтеру – проректору повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

«Щодо підозрюваної обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 320 тис. грн. Крім того, в ході досудового розслідування за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, останню відсторонено від посади», – повідомили у прокуратурі.

Розслідування стосовно інших посадових осіб університету та підрозділів Київської міської державної адміністрації за фактом привласнення зазначених коштів виділено в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває.