Президент України Володимир Зеленський візьме участь у роботі Батумської міжнародної конференції.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

“19 липня 2021 року Володимир Зеленський здійснить робочий візит до Грузії з метою започаткування діяльності формату «Асоційованого тріо» України, Грузії та Молдови на рівні глав держав”, – зазначається у повідомленні.

Лідери трьох країн підпишуть Декларацію саміту «Асоційованого тріо» та проведуть спільну зустріч з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

У межах візиту глава Української держави також візьме участь у роботі Батумської міжнародної конференції разом з Президентом Грузії Саломе Зурабішвілі, Президентом Республіки Молдова Майєю Санду та Президентом Європейської ради.

Нагадаємо, 23 червня президент Грузії була з візитом у Києві. Тоді після зустрічі із Зеленським Зурабішвілі заявила про нормалізацію відносин із Україною після скандалу з Саакашвілі. Відносини між країнами погіршилися після того, як у травні 2020-го колишній президент Грузії був призначений в Україні главою Виконавчого комітету реформ – це дуже не сподобалося нинішній грузинській владі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.