захарченко

Лідер бойовиків Олександр Захарченко заявляє про намір захопити Харків та інші, прилеглі до терористичної республіки міста, щоб убезпечити себе від можливих обстрілів. Бойовик вимагає, щоб Україна «нормально» з ним розмовляла, звільнивши перед цим «всю територію ДНР», повідомляє Корупція.інфо.

 

«Для гарантованого забезпечення безпеки нашої Республіки (а ми розуміємо, що з суміжних з нами територій можуть вестися обстріли, або ці території можуть бути використані як плацдарм для початку бойових дій), нам доведеться брати ті території, які гарантовано забезпечать безпеку нашої землі», – сказав Захарченко.

 

 «Якщо ж Україна буде і далі нас обстрілювати, то нам доведеться взяти і Харків, і всі інші міста, щоб забезпечити безпеку донецької землі», – погрожує Захарченко.

 

Терорист зазначив, що терористи претендують «на всю територію ДНР», після чого вони готові послухати Україну.

 

«І як далеко ми на ту територію зайдемо — залежить тільки від України. Тобто, якщо вона готова буде розмовляти з нами нормально після визволення всієї території ДНР, і покаже нам, що вона готова до діалогу, то тоді ми будемо з нею розмовляти», – сказав Захарченко.

 

Захарченко також  заявив, що не має наміру виконувати Мінські угоди, згідно з якими вибори в Донбасі повинні пройти по українським законам і кордон повинен контролюватися Держприкордонслужбою України. Для того, щоб обійти цю вимогу терористи створили свою «прикордонну службу».