Співробітники гірськолижного курорту "Буковель" у Карпатах побили одного з відпочивальників прямо на трасі.

Про це 16 січня у Facebook написала дружина потерпілого Юлія Гармаш, передає Корупція.Інфо.


"Вирушаючи вранці, 16 січня 2018 року, кататися на сноуборді зовсім не чекаєш провести день у лікарні, роблячи КТ мозку, знімаючи побої і викликаючи поліцію. І ти акуратно катаєшся, відпочиваєш. АЛЕ. Представники "Лижного патруля" вважають, що вони мають право грубіянити, штовхати, ображати і, що найстрашніше, застосовувати фізичну силу щодо відпочивальників без підстав на це", – написала вона.

За її словами, інцидент почався при посадці на підйомник, коли передбачувані працівники "Буковелю" почали хамськи розштовхувати відпочивальників. Після цього співробітники курорту нібито дочекалися чоловіка Гармаш на горі і побили, залишивши зі струсом мозку і в крові.

"Зникли моментально. Я просила відкрити обличчя, вони були в балаклавах, показати документ, де вказані їхні імена. Я намагалася їх сфотографувати, але мою руку різко схопив один із них, і тільки мій різкий крик змусив його розтиснути пальці. Це було при свідках – я, наш друг, працівник операторської кабіни (це відбувалося прямо в ній), медичний працівник", – розповіла жінка.


Також Гармаш опублікував фотографії людей, яких вона називає винуватцями інциденту.

Популярне: «Швачка – жона Генпрокурора»: Вірш про "знедолену" Ірину Луценко підірвав Мережу

"Були в формі, обличчя закриті балаклавами, на шоломах камери. Тобто тебе не штовхнули, ти не побився, тебе побили представники курорту. Викликали поліцію, написали заяву. Допомоги – 0. Участі – 0. Льоша в лікарні зі струсом мозку й амнезію", – додала вона.


У "Буковелі" прокоментували інцидент, поділившись результатами службової перевірки.


Однак у мережі залишилися незадоволені такою реакцією гірськолижного курорту.