Гео Лерос, коментуючи на своїй сторінці в «Фейсбук» пропозицію Володимира Зеленського включити до всеукраїнського опитування питання про довічний тюремний термін для топ-корупціонерів, зазначив, що він вже підготував президенту список кандидатів.

За словами народного обранця, кандидатів на довічний термін в першу чергу слід шукати в оточенні глави держави.

Зокрема, Лерос вважає Андрія Єрмака головним корупціонером України. Ще один кандидат на довічне, на думку нардепа – це його колишній колега по фракції «Слуги народу», кум глави офісу президента Микола Тищенко, який сьогодні відверто грабує Київ, разом зі «смотрящим» по столиці. Причому, поставив цього «смотрящего» якраз Єрмак.

Лерос підкреслив, що список корупціонерів, яких сьогодні «кришує» Зеленський, просто нескінченний. Це, наприклад, колишній «Кварталівець» Баканов, який очолює сьогодні СБУ і «кришує», за допомогою Наумова, контрабанду, наркоторгівлю та корупцію. Звернути увагу нардеп рекомендує і на «слуг народу» Юрченко та Халімона. Також кандидатом на довічне Лерос вважає Венедіктову.

На його думку, генеральний прокурор за гроші відпустила всіх корупціонерів, а ще, разом з Бакановим, закрила провадження за схемою «Роттердам плюс», хоча там нанесені державі збитки становлять 39 мільярдів гривень.

Звертаючись до президента, нардеп зазначив – Пане Володимире, ти можеш хоча б відсторонити від влади даних людей. Почни хоч з цього, розбійник.