Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що безвізовий режим з Європейським Союзом і звільнення українських заручників є головними досягненнями 2017 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вся спина в крові: Мати жорстоко знущалась над 7-річним сином

"Це був рік особливих емоцій, в тому числі дуже позитивних емоцій. Я згадую обличчя українців, які 11 червня перший раз перетинали кордон Європейського союзу по безвізу", – зазначив Клімкін.

Також він підкреслив, що важливим є звільнення незаконно засуджених в окупованому Криму представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.

"Я згадую рукостискання з Ахтемом Чийгозем і Ільмі Умеровим після їх звільнення. Згадую обличчя наших звільнених бранців. Нам потрібно більше таких позитивних емоцій. Нам потрібно більше такого драйву в майбутньому", – підкреслив міністр.

Також він висловив подяку українським дипломатам за роботу в 2017 році.

"І для нас, для дипломатів, це також був особливий рік. Сто років української дипломатії. Я хочу подякувати, щиро подякувати кожному члену нашої чудової дипломатичної команди, і всіх, хто працював з нами, заради того, щоб нам вдалося зробити дуже багато в цьому році. Працюємо так само в наступному році", – закликав Клімкін.