“Слуги народу”, висунувши від своєї політичної сили кандидата на пост мера Києва – Ірину Верещук, прогадали з вибором і навряд чи можуть розраховувати на перемогу в “битву за Київ”.

Про це в коментарі Главреду заявив астролог Влад Росс.

Перш за все, на думку астролога, українська політика ще не доросла до того, щоб жінка займала високий державний пост, в тому числі столичного голови.

“Навіть Юлія Тимошенко, яка за своєю суттю -” чоловік у спідниці і з яйцями “, до сих пір не змогла стати президентом, незважаючи на масу спроб і гідну боротьбу. У Верещук буде приблизно та ж історія на місцевих виборах”, – зазначив Росс .

За його словами, в Україні явно присутній душок сексизму.

“Мабуть, влада зуміла домовитися з Кличком, і, щоб підіграти йому і допомогти перемогти,” слуги “висунули йому в суперники найслабшу кандидатуру з тих, що у них була”, – поділився своїми припущеннями Влад Росс.

Що ж стосується самої Ірини Верещук, то, судячи з її гороскопом, вона – дуже амбітна людина, упевнений Росс.

“У гороскопі Верещук – Місяць у поєднанні з Юпітером і висхідним вузлом, а це значить, що вона народжена, щоб бути політиком. У неї є якості, необхідні для політика: настирливість, завзятість, конкретика. Та й взагалі, Стрільці – це кращі політики . З часом вона зможе домогтися великих успіхів в політичній діяльності. Аж до того, що вона може прийти на зміну Тимошенко”, – вважає астролог.

Однак, за словами Влада Росса, в жовтні, коли і відбудуться вибори, в гороскопі Ірини Верещук буде несприятливий аспект – Місяць, символ популярності і взаємин із суспільством, в квадраті до Юпітера, символу влади і політики.

“Квадрат – це жорсткий аспект, який в даному випадку означає, що людина має великі амбіції, але їй на даному етапі не вдасться їх реалізувати і досягти бажаного”, – пояснив Росс.

Крім того, астролог впевнений, що всі ті політики, які заявили про свій намір брати участь у виборах мера Києва, зробили фальстарт.

“Заяву про намір балотуватися на столичного голову потрібно робити в серпні, коли Меркурій буде в знаку Лева, тобто після 7 серпня. Це стане запорукою успіху, ефективної передвиборчої кампанії і гарного результату”, – зазначив Влад Росс.

Тобто “слуги” поквапилися з офіційною заявою про свого кандидата, це був фальстарт.

Астролог також додав, що, на його думку, той чоловік, який стане мером Києва, ще не висунув свою кандидатуру і офіційно не заявив про свою участь.

“Не виключаю, що це може бути хтось із” важковаговиків “. У всіх інших немає шансів”, – резюмував Росс.