Сьогодні вранці у Києві затримано голову ПАТ “Укргазвидобування” Сергія Костюка. Затримання відбулося в рамках спільної операції прокуратури міста Києва та СБУ неподалік головного офісу цієї компанії на вулиці Кудрявскій. Сьогодні ж Печерський райсуд обиратиме С. Костюку запобіжний захід. Столична прокуратура наполягає на взятті підозрюваного під варту.

Як повідомлялося, прокуратура міста Києва погодила оголошення про підозру голові правління «Укргазвидобування» та його заступнику у зловживанні службовим становищем, що спричинило державі збитки на суму понад 23 млн гривень.

Встановлено, що у березні поточного року між Публічним акціонерним товариством та приватною компанією, якій належить одна з найбільших в Україні мереж АЗС, укладено договір про поставку скрапленого газу. В результаті комерційна структура незаконно набула право на отримання майже 18 тис. тонн палива без попередньої оплати та за значно нижчою вартістю.

Дії посадових осіб ПАТ «Укргазвидобування» кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження іншого підозрюваного.

Прес-служба прокуратури міста Києва

 

новини про Львів