Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Санченко записав реп, у якому розповів про ініційований ним законопроєкт №3718 “Про засади молодіжної політики”. Відповідний ролик він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Я вирішив записати потенційний хіт, щоб зекономити час на читання закону. Всім коротко, по суті зараз все про нього розповім”, – йдеться у пісні.

Нардеп вказав, що “принцип, який ми в законі виллємо золотом: жодне рішення для молоді не буде без молоді!”.

“Другим принципом, що ми обрали, — розвиток молодіжних центрів на рівні держави”, — додав Савченко.

Третім пунктом він вказав створення українського молодіжного фонду, де молодь зможе взяти грант “на добрі справи”.Молодіжний Закон потребує молодіжної подачі!
#СуботнійДепутат Трек №3718

Опубликовано Oleksandr Sanchenko Суббота, 27 июня 2020 г.

Серед інших новацій законопроєкту – встановлення віку молоді 14-29 років, що, на думку авторів, дозволить не розпорошувати ресурси і надавати максимально ефективну підтримку.

Також пропонується створити при Кабміні дорадчий орган – Національну раду з питань молоді, а також молодіжні ради при місцевих органах для забезпечення участі молоді у громадсько-політичному житті.

Законопроєкт передбачає регулювання діяльності Українського молодіжного фонду, який стимулюватиме розробку і впровадження сучасних проєктів та заходів у сфері молодіжної політики та створення розгалуженої мережі молодіжних центрів.

Раніше повідомлялося, що у Польщі за 2019 рік суттєво зріс відсоток українських трудових мігрантів у віці до 25 років.