Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України», що відзначатиметься щорічно 29 липня. Про це у вівторок повідомляється на офіційному сайті глави держави, передає Корупція.Інфо

«Глава держави зазначив, що враховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави та героїзм особового складу, виявлений під час проведення антитерористичної операції на Сході України, прийняв рішення встановити в Україні День Сил спеціальних операцій ЗСУ, який відзначатиметься щорічно 29 липня», – йдеться в повідомленні.

Президент наголосив, що встановлення такого Дня сприятиме подальшому розвитку національних військових традицій, військово-патріотичного виховання молоді, її готовності до захисту Батьківщини.

«Український спецназ не лише має свій закон, а тепер має і свій День», – зазначив Порошенко.

Зазначається, що указ набуває чинності з дня його оприлюднення.

Як повідомлялося, також у вівторок президент Порошенко підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Даний Закон розроблений за стандартами НАТО, та повністю відповідає завданням співробітництва Україна – НАТО в контексті створення ССО, а також положенням Стратегічного оборонного бюлетеня. Він визначає правовий статус і застосування Сил спеціальних операцій самостійно чи у взаємодії з іншими видами ЗСУ для спеціальних операцій щодо утворення сприятливих умов для успішного проведення воєнно-політичних, економічних та інших заходів в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави.