93-річна мешканка Дніпра, яка заразилися коронавірусом, одужала і відчуває себе відмінно, повідомляє телеграм-канал Карантин-Дніпро.

Літній жінці 6 квітня поставили діагноз COVID-19. Варто відзначити, що хвороба у неї протікала в легкій формі, без ускладнень і пневмонії. Вона лікувалася амбулаторно під контролем сімейного лікаря і повністю виконувала всі рекомендації медиків.

У підсумку, менш ніж за місяць, супербабуся позбулася коронавірусу і відчуває себе відмінно. 29 квітня, прийшли результати повторного ПЛР-обстеження, які показали, що 93-річна дніпрянка повністю вилікувалася від коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні за добу підтверджено 455 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. При цьому в двох областях України за останні 24 години нових хворих не виявили.

Найбільша кількість підтверджених випадків за добу було виявлено: в Чернівецькій області (96), Києві (52), а також в Івано-Франківській області (37).

При цьому жодного випадку COVID-19 не зафіксовано в Чернігівській і Миколаївській області (загальна кількість заражених там становить 50 і 126 чоловік відповідно, як і 30 квітня).