Намагаючись втриматися в кріслі голови Дніпропетровської обласної ради, Святослав Олійник вирішив почати гру проти своїх недавніх соратників.

Про це пише Дніпровська панорама.

Так Олійник, який йшов на вибори від «Слуги народу» і відповідно вів партію до облради, з тріском провалив компанію. Зараз зе- команда, яка раніше набирала в області 40%, під чуйним керівництвом скандального політика за рік втратила симпатію виборців і отримала лише дев’ять мандатів у міськраді. А кандидат від «СН» Сергій Риженко, висунення якого лобіював Олійник, і зовсім зайняв четверте місце з 10% голосів.

Такий стан справ ніяк не обрадував Офіс президента. І тепер Олійник, щоб якось утриматися в кріслі вирішив заручитися підтримкою «біло-блакитних», негласно підтримуючи їх в Кривому Розі, в рідному місті Зеленського.

Зараз в Кривому Розі складається цікава картина. Лідер першого туру і діючий мер Юрій Вілкул прийняв рішення знятися з виборчих перегонів. Причиною, як стверджує Юрій Григорович, стало погане здоров’я. Відповідно, другий тур переноситься на 6 грудня і в ньому зустрінуться кандидат від «Слуги народу» Дмитро Шевчик, який посів друге місце і висуванець від ОПЗЖ Костянтин Павлов, якого також підтримав Юрій Вілкул.

Природно, зараз «слуги» зроблять все можливе, щоб їх кандидат зайняв крісло мера. Але Святослав Олійник затіяв свою гру: незважаючи на те, що до облради він зайшов під зеленими прапорами, він заради збереження свого крісла, вирішив підтримати кандидатуру Павлова.

Все пояснюється просто. Справа в тому, що на місцевих виборах 2020 син Юрія Вілкула, Олександр зайняв непогані позиції. Його партія «Блок Вілкула – Українська перспектива» взяла 16 мандатів в Дніпропетровській обласній раді. І голові облради вони необхідні, як повітря.

Як повідомляють джерела видання, ДніпроОДА, яку де-факто контролює Святослав Олійник, включила адмінресурс на підтримку Павлова.

“Негласні вказівки надходять по лінії обласної охорони здоров’я, соціального захисту, департаменту комунального господарства тощо Службовців, працівників освіти, комунальників обласного підпорядкування в Кривому Розі, на яких може вплинути обласна влада, тихо, але абсолютно чітко« переконують »голосувати за Павлова . Медикам і працівникам системи соціального захисту, які підкоряються облраді Олійника, несподівано дали “зелене світло” на різні «соціальні акції», на пряму і непряму активність і агітацію на користь Павлова. Рекламні зображення кандидата з’явилися на бордах, якими розпоряджалася Дніпро ОДА, і тощо “, – повідомляють в ЗМІ.

Причому Павлов, за оцінками експертів, знайомих з ситуацією в Кривому Розі, і так користується підтримкою людей і може розраховувати на перемогу. Тому, чи дасть Вілкул необхідні голові облради голоси – велике питання.

Однак в цій історії більше дивує абсолютна безпринципність глави Дніпропетровської облради. Просто оцініть ступінь цинізму: глава облради, наділений довірою Президента, який отримав на виборах його бренд і рейтинг, який ішов на вибори до обласної ради під першим номером від партії «Слуга народу» і обраний від неї депутатом, на виборах в рідному місті Зеленського допомагає … кандидату від ОПЗЖ-Вілкула Костянтину Павлову – головному конкуренту кандидата від Зеленського, щоб зачепитися за крісло голови облради.