Чутки про розпад монобільшості давно ходять в Раді, а основний заінтересант таких загроз Ігор Коломойський. Про це пише тг-канал “Зерада” посилаючись на свої джерела.

Для ОП ця ситуація дуже небезпечна і руйнує всю конструкцію створення Богданом в минулому році. Розвал монобільшості призведе до переформатування всієї влади в країні і може спровокувати політичну кризу в країні через відсутність комунікаційної стратегії у ОП у відношеннях депутатів. Занадто привільно ставилися на Банковій до своєї фракції, більшість депутатів Слуг народу відчувають себе як неприкаяні поки інші фракції і групи заробляють гроші, торгуються за посади і отримують фінансові преференції “, – йдеться в повідомленні.

Цю інформацію підтверджує і тг-канал “Резидент”, який повідомляє наступне.

Наше джерело в ОП розповів, що загрози Коломойського сприймають серйозно на Банковій і працюють на випередження. Офіс Президента розглядає формат розпаду монобільшості і створення коаліції з БЮТ / Голосом, вже ведуться консультації з лідерами фракцій“.

А сьогодні, 5 грудня, стало відомо, що на Банковій таки погодили союз з Тимошенко.

“Наше джерело в ОП повідомив, що Офіс Президента оформив союз з БЮТ, а Юлія Тимошенко отримає своїх міністрів і додаткові посади в державних органах”, – пише Резидент.