Російські окупанти можуть влаштувати масований ракетний удар по Україні напередодні Нового року. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

Він додав, що Росія є “божевільним сусідом”, від якого можна чекати чого завгодно.

“Ми точно знаємо, що в Росії вже не так багато залишилося ракет і вистачить на масовані обстріли на два-три або максимум чотири рази. Він так само усвідомлює, тому будемо думати, що він буде їх економити на наступні речі, щоб врешті-решт новорічні свята ми провели в спокої. Енергетична система до цього готова. Але, на жаль, не все залежить від нас”, — підкреслив секретар РНБО.

Він закликав українців реагувати на сигнали повітряної тривоги.

Раніше спікер Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат говорив, що Київ залишається головною ціллю під час обстрілів російських окупантів, на столицю спрямовують найбільше ракет.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що Росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Шмигаль підкреслив, що Україна перебуває в готовності до нових масованих обстрілів. Він додав, що обстріл може статися у будь-який момент.