Переговори про поступки для РФ стануть для неї сигналом слабкості ЄС та США. Про це повідомляє радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Скасування санкцій проти Росії не призведе до зменшення бойових дій в Україні.

Угода про розблокування портів в обмін на скасування частини санкцій проти Росії може призвести до того, що згодом іншим країнам доведеться брати безпосередню участь у воєнних діях проти РФ. 

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю.

“Росія завжди йде на шантаж і готова вбивати людей для того, щоб отримати якусь додаткову можливість для себе. Припустимо, що з неї знімуть частину санкцій. Це стимулюватиме її до подальшої ескалації конфлікту. І не лише в Україні. Вони зрозуміють, що світ справді слабкий, такий, який він був до початку війни в Україні”, – заявив він.

Подоляк також наголосив, що скасування частини санкцій проти РФ призведе до того, вона продовжить ескалувати конфлікт в Україні й виставлятиме нові умови.

“Це може бути нескінченно. Тоді конфлікт в Україні, в будь-якому разі, максимально розростатиметься, вони сюди стягуватимуть і техніку, і живу силу. І рано чи пізно до бойових дій будуть залучені інші європейські країни”, – зазначив він.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що конструктивні переговори між президентом РФ Володимиром Путіним та очільником української держави Володимиром Зеленським будуть можливими, коли господар Кремля отримає повну інформацію щодо війни в Україні.

Таку думку він висловив під час національного телемарафону.

За словами Подоляка, Путін не отримує достатньо інформації про ситуацію в Україні, яка виглядає інакше, ніж він думає.

“Можливо, якби ця людина ( Путін – ТСН) була так само глибоко в темі, як президент України, то у нас були б уже переговори двосторонні. Можливо, коли він почне отримувати більший обсяг інформації та адекватної аналітики, то тоді, можливо, будуть конструктивні переговори вже між президентами”, – заявив радник голови ОПУ.

Нагадаємо, раніше Михайло Подоляк заявляв, що зустріч президентів України Володимира Зеленського та Росії Володимира Путіна можлива, проте є два фактори, які впливають на її терміни та обсяги.