Журналіст Руслан Іванов розповів про те, що екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк з чинним Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом «заробили» на схемах на митниці 237,6 млрд грн.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Фіскальна служба відзвітувала, що після початку боротьби з контрабандою на митниці за вказівкою Гройсмана, середній щоденний збір митних платежів зріс на 217 мільйонів грн – це гроші, які до цього йшли, як люблять висловлюватися в парламенті, клептократами. Тобто злодіям при владі », – розповів журналіст.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

«Беремо калькулятор і рахуємо, скільки з 2014 року заробив Яценюк (митниця в веденні Авакова з дрібними включеннями людей Порошенка) і раптом сильно полюбив його Гройсман. І це тільки за рахунок митниці. Бог з ними, а не беремо цілий 2014-й – поки вникли в схеми, поки своїх людей розставили, це все ж час. Ну і 2018 й теж не беремо до уваги – на таких сумах плюс / мінус півроку – це на цукерки », – написав Руслан Іванов.

«Отже, у нас 2015-2016-2017 роки. Ч – 365 днів Х 217 мільйонів грн = 79200 млн грн Х 3 роки = 237 600 000 000 грн. Це майже четверта частина річного бюджету України. Повторюся – це тільки на митниці. Але ж була ще «Стіна», рейдерські захоплення, торгівля конфіскатом і спецконфіскаціей нафтопродуктів – десятки «проектів», – пояснив він.

\