Журналісти знайшли в Корчак нове незадеклароване авто

Журналісти побачили на паркомісці голови НАЗК Наталії Корчак новий незадекларований автомобіль Skoda
Про це повідомляють "Наші гроші з Денисом Бігусом", – Корупція Інфо

Популярне: ДО УВАГИ ВОДІЇВ: Як законно придбати іномарку практично за копійки. Ви повинні це ЗНАТИ!

За даними журналістів, авто належить свекрові Корчак, яка мешкає окремо. Наталія Корчак визнає, що нову автівку свекрові купляли "спільними зусиллями". Чоловік голови НАЗК Юрій Тімер-Булатов підтвердив, що Наталія Корчак "дала матері якісь гроші". Проте витрат на цей автомобіль, як і самої Skoda Octavia, немає в декларації голови НАЗК за 2016 рік.

Тімер-Булатов пояснив це тим, що автомобілем нібито "ніхто не користувався в минулому році". Skoda придбана його матір’ю в жовтні 2016 року, то ж зі слів чоловіка Наталії Корчак випливає, що нова машина стояла нерухомою щонайменше 2,5 місяці після придбання.Свекров голови НАЗК не має водійського посвідчення, але наполягає, що саме вона є власницею нового автомобіля. За її словами, зараз за кермом Skoda Octavia їздить її син, тому що чоловік, який має водійське посвідчення, поїхав із Києва.

Водночас, коли журналісти зафіксували Юрія Тімер-Булатова біля нової автівки на паркомісці Наталії Корчак, той запевнив, що на ній не їздить, а просто прийшов забрати з неї свої документи.

Крім того, журналісти встановили, що Наталія Корчак регулярно користується автомобілем Volkswagen Bora, яким керує співробітник НАЗК Андрій Некрутенко (машина оформлена на його батька). Некрутенко оформлений провідним інспектором відділу ресурсного забезпечення адміндепартаменту Нацагентства і заробляє в середньому 9 тис грн/місяць.

Згідно з посадовою інструкцією, він має відповідати за забезпечення Агентства усім необхідним для роботи: готувати проекти договорів з постачальниками, контролювати виконання цих договорів, інвентаризувати майно НАЗК, пропонувати список закупівель і слідкувати за утриманням будівель.

Однак, судячи з регулярності перевезень Наталії Корчак, зафіксованих журналістами, фактично він виконує функції водія. Наталія Корчак пояснила, що штатним розписом НАЗК водій не передбачений і змінити його немає можливості.

На думку юристів Центру протидії корупції, оскільки автівка приватна, а не службова, голова НАЗК має декларувати користування нею.