Що відбувається після того, як суддю гучно викриють на хабарі.

У програмі журналістських розслідувань «Наші гроші. Досудилися» – одеського суддю Олексія Бурана затримували як у голлівудському блокбастері – зі стріляниною, погонею та чергуванням детективів у лікарні, повідомляє Корупція. Інфо 

Проте вже мало хто стежить за тим, чи винесуть вирок підозрюваному у хабарництві.В березні 2016 року співробітники НАБУ провели обшук в будинку Бурана та виявили докази отримання неправомірної вигоди за винесення позитивного рішення в суді. Йому інкримінують хабар в особливо великих розмірах – 500 тисяч гривень.

За два дні після обшуку депутати Верховної Ради зняли недоторканність з одеського судді. Бурана затримали прямо в будівлі парламенту. 

Вже майже дев’ять місяців він під арештом. Але суди не поспішали братися за його справу, півтора місяці перекидаючи її один одному, перш ніж почати її розгляд.

Суддю Бурана звинувачують одразу у двох злочинах – погроза вбивством працівнику правоохоронних органів і отримання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням групою осіб.