У дитячому садочку міста Сторожинець під час тихої години персонал влаштував собі застілля. Видала всіх донька іменинника, яка знімала святкування батькового ювілею і наживо транслювала його в мережу, передає Корупція.Інфо

Вітати оператора котельні з ювілеєм зібрався увесь персонал, бо він – єдиний чоловік у жіночому колективі. Після офіційної частини виховательки, керівництво та іменинник підійшли до святкового столу, накритого в актовій залі. Там були горілка та вино – і стрім побачила депутат міської ради. Та твердить, що не одразу повірила своїм очам. 

"Спочатку я слухала текст привітання, потім зрозуміла, кому воно, а потім побачила гарний стіл. Це було просто те, що не допускається у даних закладах", – каже Світлана Грендей.

Жінка поширила трансляцію, аби її побачило якомога більше людей та залишила коментар. "Запитала, в якому розважальному закладі це відбувається, на що було видалено мене з друзів, зразу видалено відео", – каже депутат Сторожинецької міської ради. Але Грендей відео застілля зберегла, як доказ для комісії з управління освіти. Там кажуть, що випадок кричущий, однак одиничний. "Директор закладу покарана. Це неприпустимо, такого зовсім не можна допускати. Застілля – це має відбуватися за межами навчального закладу", – твердить начальник відділу освіти Сторожинецької міської ради Андрій Гакман.

У садочку виправдовуються, що 60 років – це кругла дата, і не привітати співробітника вони не могли. "Ну, така була традиція, не нами заведена і не на нас закінчиться", – каже директор ДНЗ “Чебурашка” Віола Порошняк. Працівники визнають, що алкоголь був, але  дуже мало. 

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

"Люди сіли, поїли, за годинку уже були на своїх робочих місцях", – твердить керівник. Після виписаної догани у садочку запевняють, що відтепер жодних святкувань не проводитимуть, але просять не перебілшувати шкоди від своїх дій, бо, мовляв, діти тоді спали і нічого не бачили.