Президент України Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів Повітряних сил Збройних сил України з професійним святом. Про це повідомляє Офіс президента.

«Дякую військовослужбовцям та ветеранам Повітряних Сил Збройних Сил України за самовіддане виконання службового обов’язку, вірність військовій присязі та вагомий внесок у загальну справу оборони України. Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті повітряних кордонів нашої держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої перемоги. Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!», – йдеться в тексті привітання.

Як зазначив глава держави, цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовці зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів наразі несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, оберігаючи мирне українське небо. Завдяки участі у міжнародних навчаннях, авіаційних транспортних операціях та показах техніки високий професіоналізм українських військових льотчиків є знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Додамо, також спікер Верховної Ради Дмитро Разумков привітав українських військовослужбовців з Днем повітряних сил України, повідомила прес-служба парламенту.

“Вітаю військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України з професійним святом! Дякую кожному військовослужбовцю і ветерану Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу українському народові. Бажаю вам незламної сили волі і віри у власні сили!” – йдеться в привітанні в Фейсбуці.

Разумков наголосив на важливості кожного в обороні держави. “Ви не тільки виконуєте важливі бойові завдання, а й надаєте необхідну авіаційну і логістичну підтримку. Ви самовіддано стоїте на захисті суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Мирне небо в українських містах насамперед – ваша заслуга”, – зазначив спікер.

“Не дивлячись на роботу в складних умовах, ви продовжуєте демонструвати професіоналізм, стійкість духу і з гідністю виконуєте покладені на вас обов’язки. Ваша мужність і відвага – ніколи не будуть забуті” – підкреслив Разумков.