b-00320110-a-00031180

Сьогодні, 13 лютого, в німецькому Мюнхені відбулася зустріч міністрів закордонних справ України, Росії, Німеччини щодо ситуації на Донбасі та в Криму.

На переговорах був відсутній новопризначений міністр закордонних справ Франції, а тому "нармандська четвірка" планує зібратися в повному складі в березні в Парижі.

Про це після зустрічі заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає УНІАН. Сьогоднішні переговори він назвав підготовчими до повноформатних.

"Ми домовилися також працювати в рамках Мінська над відпрацюванням модальності дій для наступних виборів (на окупованій частині Донбасу)", – додав Клімкін, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

Сторони погодилися з тим, що необхідно забезпечити безпеку під час проведення виборів на Донбасі й Україна має намір працювати з ОБСЄ над цим питанням.

Також міністр закордонних справ України показав своєму російському колезі Сергію Лаврову фотодокази пересування російської зброї через український кордон.

"Я показав кілька фото, як приклад, як російська зброя поставляється через кордон. Лавров на це відповідним чином ніяк не відреагував, не прокоментував це", – уточнив Клімкін. Український міністр розповів учасникам зустрічі про ситуацію на Донбасі.

 "Причому не тільки в плані постійних порушень, обстрілів, але і насправді те, що зараз відбуваються фактично спільні навчання російських військових з одного боку – російських військових, які перебувають на території Донбасу, і звісно, найманців", – зазначив Клімкін.