Командир жіночого танкового екіпажу «ДНР» Світлана Дрюк (Вітерець) спочатку воювала на стороні ДНР, а тепер перейшла на бік України і готова давати свідчення в Гаазі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що на окупованій території про Світлану навіть зняли фільм «Ополченочка», прем'єра якого повинна відбутися 9 травня.

Дрюк каже, що їй сподобалося керувати танковим підрозділом, але й вона водночас працювала на українську контррозвідку.

«Мені кажуть, що я воювала та вбивала людей. Так у 2014 році я керувала девізіоном, просто тоді був такий час, я себе не виправдовую», – каже вона.

На своїй високій посаді вона отримала доступ до секретного алгоритму, за яким росіяни збираються вводити армію на українську територію. Якщо Кремль дасть сигнал, вторгнення виглядатиме так.

У кожній військовій частині так званої «ДНР» є пункт приймання особового складу. І там уже підготовлені документи прикриття на кожного з російських солдатів, яких заведуть під виглядом мобілізації місцевих роботяг. На базі одного «ДНРівського» полку за лічені години мають розгорнутися три російських. В масштабах усього Донбасу це близько сотні тисяч солдатів.

Світлана Дрюк до свого переходу на бік України таємно співпрацювала з українськими спецслужбами. Виїхавши, нібито, у приватних справах до Ростова-на-Дону, вона разом з дітьми українськими спецслужбами була переведена на підконтрольну Києву територію.

Окрім того, Світлана Дрюк повідомила, що фактичним командиром 11-го полку 1-го армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі є формальний командир 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ Олексій Бернгард.

Жінка готова надати свідчення про злочини Олексія Бернгарда та ще 30 російських військових на Гаагзькому трибуналі.

“Він кар’єрист, тому що він не дивиться, можна виконати цю задачу, чи ні. Людину прислали з розрахунком на те, що з “ДНР” він поїде з черговою зіркою”, – розповіла перебіжчиця про росіянина.

Багато українських користувачі в різкій манері відреагували на перехід танкістп «ДНР» на бік України і на вихід сюжету на національному телебаченні. 

«Після вбивств українців вона буде вільно ходити по Україні?», «Як би не вийшло, що вона перейшла з липовими документами?», «Засланий агент?», – задаються питаннями користувачі.

Втім, знайшлися і ті, хто із захопленням сприйняв цю новину: «Тепер цікаво подивитися, як 9 травня покажуть« шедевр »агітпропу« Ополченочку »,« Дуже важливий свідок у Гаазі».