У Лівобережному районі Маріуполя, у приватному секторі, сталася стрілянина між росіянами та “ДНРівцями”, які не змогли поділити награбоване. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

За попередньою інформацією один росіянин легкопоранений, п’ять “днрівців” заарештовано. Сподіваємось на швидку розправу російського військового недоправосуддя, – розповів він.

Також, за його словами, в одному з будинків Приморського району пролунало три вибухи, підірвалося двоє бурятів-підрядників. Ще двоє у важкому стані.

Влізли мародерити – нарвались на мінометні міни з часів оборони Маріуполя. Не шкода від слова зовсім. Маріуполь мститься, – зазначив Андрющенко.

Нагадаємо, окупанти організували концерт на зруйнованій “Азовсталі” та запалили вічний вогонь.

За інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, ці «танці на кістках» після всіх звірств правда складались з одного нещасного гітариста. Про це написав Андрющенко на своєму тг-каналі.

Мразота влаштувала концерт на Азовсталі. Хоча назвати рок-концертом скиглення поодиного гитариста назвати складно, однак мерзотності картини це не відміняє. Державні волонтери окупантів для окупантів. Добрі, що без цивільно-примусових  глядачів. Для остаточної картини залишилось дочекатись вистави у зруйнованому Драматично театру і коло цинічної нелюдяності можна вважати замкнутим.  Лють. Просто Лють, – йдеться у його дописі.

Окрім цього відомо, що в українській Маріуполь, тимчасово окупований російськими військами, приїжджали віце-прем’єр Росії Марат Хуснуллін та ватажок так званого терористичного угруповання “ДНР” Денис Пушилін. Представник російської влади у Маріуполі провів відкриття Штабу відновлення та разом з ватажком “ДНР” запалили символ – вічний вогонь.

Здається, це символ того пекла, яке чекає на кожного громадянина росії, – попередив Андрющенко.