Дмитра Разумкова називають ефективним спікером Верховної Ради України. У нього є чітка позиція, тож ходять чутки про його окремий політичний проєкт. Однак, кадрових змін у ВРУ наразі не планують.

Про це 24 каналу заявив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко. Разумков працює ефективно, попри “палки в колеса” від опозиції. Він вміє спілкуватися з колегами.

“Дмитро Олександрович має свою політичну позицію. По деяких питаннях він займає свою окрему позицію, як народний депутат”, – зазначив Корнієнко.

Раніше Разумков очолював партію “Слуга народу”. З огляду на “кар’єрний ріст”, багатьох цікавить, чи є у нього потенціал започаткувати окремий політичний проєкт.

Холодна оцінка – звичайно є. Він, як і інші колеги Зе-команди, має генезис політтехнолога: Дмитро Олександрович є політичним консультантом, багато працював із різними колегами, – пояснив Корнієнко.

За словами депутата, коли людина є політиком і технологом, їй простіше працювати в політиці. Є краще розуміння аудиторії і тих, із ким працюєш, порядку денного. Тож чи робити самостійний проєкт і коли – це питання лише особистого вибору.

Колега назвав Разумкова першим ефективним очільником уряду за останні кілька скликань. Він жорстко працює у межах регламенту, не дозволяє порушень, як його попередники. У залі ВРУ не переголосовують закони й не розглядають питання за другим разом.

Окрім цього, спільними зусиллями у сесійній залі запустили сенсорну кнопку. Завдяки цьому розв’язали проблему кнопкодавства. Є багато законопроєктів, які підтримує понад 300 депутатів, що також свідчить про ефективну роботу Ради.

“Слуга народу” зауважив, що він та його колеги хочуть робити все швидше, у турборежимі. Регламент дещо стопорить роботу, але закон виконують. Корнієнко акцентував на “чітерстві” з боку опозиції. Мовиться про “поправковий спам”, блокування законопроєктів постановами про невідповідність регламенту й інші речі.

“Це набуло ознак парламентської пандемії. Кожен закон, який не подобається опозиції, вони блокують спочатку правками, а потім – постановами”, – наголосив Корнієнко.

Нагадаємо, в одному з ефірів радіо НВ Верховної Ради Дмитро Разумков не став прямо відповідати на запитання про наявність у нього президентських амбіцій.

«Пам’ятаєте Булгакова? „Не читайте газеты во время обеда“. Це по-перше. Друге, не можна відриватися від людей, з людьми треба спілкуватися. Не можна, сидячи в великому кабінеті, вирішити багато питань. Треба їздити, треба робити свою роботу», — відповів він на запитання журналістки.

Разумков наголосив, що зараз він є голової Верховної Ради, а Володимир Зеленський — президентом держави.

«Я думаю, що це достатня відповідь», — додав спікер.