На окупованих територіях України, що перебувають під контролем російських сил, спостерігається загострення беззаконня. Фактично нещодавно у місті Бердянськ почалася внутрішня війна, адже відбулися зіткнення між російськими силовиками та військовими Збройних Сил РФ. Про цей  повідомив російський ресурс ASTRA, посилаючись на джерела, що мають доступ до інформації.

«Війна» між двома групами окупантів спалахнула на початку березня, коли главкомом ЗСУ був Залужний. Причиною стало те, що російські «ДПСники» не надто шанобливо обійшлися із командиром взводу ЗС РФ Артуром Недашковським і навіть знайшли у нього підроблені права. У відповідь російський офіцер наказав підлеглим провчити силовиків. «Розбірки» відбулися 4 березня серед білого дня.

«Співробітники «ДПС» чергували в районі вулиці Лева Толстого, як у якийсь момент до них під’їхав автомобіль «УАЗ», з нього вийшли озброєні люди в камуфляжі і, погрожуючи зброєю, змусили співробітників «ДПС» здати їхню зброю та лягти на землю. Потім на місце під’їхав ще один автомобіль «Хаммер», і співробітникам дозволили встати… За кермом «Хаммера» опинився командир Недашковський», — повідомив російський ресурс.

У результаті п’ятеро підлеглих Недашковського було заарештовано, їх звинувачують у «застосуванні насильства щодо представника влади».

Їхній командир, судячи з усього, вийшов сухим із води. Зазначимо, що Недашковський є у базі українського «Миротворця». Ресурс запевняє, що цей уродженець Криму брав участь в агресії проти України з 2014 року. Спершу він виконував пропагандистські функції, а потім пішов воювати.