Володимир Зеленський ще не вирішив, чи буде він балотуватися на другий президентський термін. Для цього він має виконати хоча б половину своєї програми.

Про це прессекретарка Зеленського Юлія Мендель розповіла в інтерв’ю інтернет-виданню «Гордон».

Мендель зазначила, що хотіла б побачити Зеленського на другому терміні. Водночас вона підкреслила, що не впевнена, чи хоче залишатися прес-секретарем у разі його повторного обрання.

“Це людина дуже масштабного мислення. Ми дуже відучилися мріяти, якщо чесно. Але тільки мрійники можуть до чогось привести. Ви розумієте, це хлопчик з бідної сім’ї, такий же як більшість наших сімей. Батьки – інтелігенти, 90-ті роки, становлення, вплив Росії, розпад Радянського Союзу і так далі. Але подивіться, де він. Тому що він не боїться мріяти”, – сказала Мендель.

Окрім того, Мендель зазначила, що в тому, що поки не відбулися телефонні переговори Зеленського і Байдена, немає ніякого негативу.

Для організації телефонної розмови президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом потрібно підготувати «платформу», щоб крім розмов була дія.

“У нас будуть дуже ефективні й сильні переговори, і тут мова не просто про дзвінок. Просто потрібно дуже добре підготувати платформу”, – сказала Мендель.

Вона заявила, що інавгурація Байдена відбулася в кінці січня, але у нього дотепер “навіть адміністрація не сформована”. А той факт, що Байден вже встиг поспілкуватися з лідерами цілого ряду держав, прессекретарка президента України пояснила тим, що у нього “є така ж схильність до результативності, як і у Зеленського”.

“Поговорити, це добре, але розмова, якщо немає дії… А щоб була дія, до цього потрібно підготувати платформу”, – зазначила Мендель.

Незважаючи на це, прессекретарка Зеленського повідомила, що вже зв’язалася з пресслужбою Білого дому.

“Контакти відбуваються постійно на певному рівні, і немає в цьому абсолютно ніякого негативу. Я думаю, дуже скоро буде ситуація, коли ми зрозуміємо, що зі США у нас все налагоджено. Дійсно, ведеться дуже велика робота між дипломатами та різними службами. Був обмін листами президентів. І були досить чіткі меседжі, які показали, що відбувається”, – сказала вона.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.