Представник фракції Слуга народу заявив, що звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова через проблеми з вакцинацією від коронавірусу, наразі буде безвідповідальним кроком.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 заявив депутат від СН Павло Фролов.

“Зараз його звільняти – це фактично буде безвідповідально, тому що він цю стратегію закладав. Він проводив переговори. Від нього є інформація про те, що понад 20 млн вакцин … що вже є домовленість про постачання. Причому це ще не все, це все триває … у нас в п’ятницю була година запитань до уряду, він сказав, що буде можливість всім охочим до кінця року вакцинуватися”, – зазначив він.

Відмітимо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає очільника МОЗ Максима Степанова ефективним антикризовим менеджером.

Про це Шмигаль заявив на пресконференції 4 березня, відповідаючи на запитання журналістів.

Прем’єру, поставили запитання, хто рятує міністра охорони здоров’я, на адресу якого лунає чимало критики, від відставки.

“Максима Степанова ніхто не рятує від відставки. В принципі ніхто нікого не рятує від відставок. Він працює, робить свою роботу, критика лунає на адресу багатьох міністрів і зокрема на адресу багатьох міністрів охорони здоров’я в кожній країні світу, тому що зараз кризова ситуація.

Максим Степанов дійсно проявляє себе як антикризовий менеджер і в непростих умовах приймає непрості рішення щодня”, – сказав Шмигаль.

Відзначимо, що на адресу Міністерства охорони здоров’я лунають зокрема звинувачення у провалі кампанії з вакцинації українців від коронавірусу: першу вакцину було завезено в Україну 24 лютого (анонсувалося 15 лютого -ред.) і темпи вакцинації, яка є добровільною, досі залишаються низькими.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.