Елітний підрозділ на лівому березі Дніпра потрапив під вогонь української артилерії.

Артилерія ЗСУ перемолола елітний підрозділ російської армії на лівому березі Дніпра, який після найважчих втрат виводиться вглиб окупованих територій.

Найбільших втрат зазнала 127-а ОРБр ГРУ із Севастополя, що входить до складу 22-го АК, Берегових військ ВМФ Росії.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт, координатор групи ІС Олександр Коваленко.

«Як відомо, для мінімізації втрат РВВ відводить частину підрозділів із цієї зони. Але цікаво те, що низка підрозділів 127-ї ОРБр ПВО відводяться остаточно і безповоротно. Думаю, найближчим часом у відкритих джерелах буде багато фото з похорону представників саме цієї ОРБр», – зазначив він.

Коваленко підкреслив, що у 20-кілометровій операційній зоні на лівому березі Дніпра ЗСУ влаштували російським військовим справжній розгром, який супроводжувався великою кількістю втрат серед росіян.

Більше того, росіяни не брали участі у бойових операціях, а просто тримали позиції, перебуваючи під шквальним вогнем української армії.

«Ось тільки на лівобережці останні пару місяців вони не виконували своїх специфічних, вузькоспеціалізованих завдань, а тупо терпіли. Терпіли 24/7 прильоти від арти ЗСУ. Результат? Частина специфічного та вузькоспеціалізованого підрозділу, на вирощування та виховання якого йдуть роки, була перемолота у застосуванні його за непризначенням», – наголосив експерт.