“Слуга народу” визначилася з ймовірним кандидатом на довиборах в Раду на Черкащині

Партія «Слуга Народу» може висунути своїм кандидатом в депутати на виборах по 197-му округу(Черкаська область – ред.) міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського, який є кандидатом економічних наук.

А громада якою він керує характеризується активною її розбудовою за європейським зразком, та створенні осередку, де людям комфортно жити.

За словами очільника “Слуги Народу” Олександра Корнієнка, рішення про розгляд кандидатури Віталія Войцехівського ухвалили після перемовин із депутатами різних рівнів на Черкащині.

“Остаточне рішення з цього питання ухвалюватиме Політична рада партії, але тільки після врахування думки громад”, – зазначається у повідомлені.

Однак вкрай малоймовірно, що на цьому окрузі буде інший кандидат від “слуг народу”.

Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі на 31 жовтня 2021 року, адже в січні депутат від цього округу Олександр Скічко був призначений головою Черкаської обласної державної адміністрації.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.