Бойові успіхи ЗСУ змусили представників окупаційної влади та місцевих колаборантів вивозити свої сім’ї з Херсонської та Луганської областей, адже за добу авіація та артилерія ЗСУ завдали понад 58 ударів по скупченню живої сили та техніки ворога, повідомили у Генштабі.

 

“Ворог та його посіпаки тікають, налякані успіхами Сил оборони України. Представники окупаційної влади Нової Каховки вивозять свої сім’ї на тимчасово окуповану територію АР Крим. За наявною інформацією, 7 жовтня, колона з 12 мікроавтобусів вибула до міста Севастополь. Схожа ситуація спостерігається і в Луганській області. Так, зі Старобільська почали евакуйовувати колаборантів до Луганська”, – йдеться у зведенні Генштабу.

Також тимчасово окупований Крим залишила велика кількість авто – загарбники тікають з півострова до Бердянська, а потім виїжджають на територію РФ.

Про це в ефірі Єдиних новин повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Ми бачимо паніку серед окупантів. У нас почався значний рух із боку Криму до Бердянська. Тому що зараз єдиний маршрут, яким можна виїхати з тимчасово окупованої території, пролягає через Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь, а потім на територію РФ. Тож сьогодні цей напрямок завантажений, велика кількість автівок виїхала з Криму та їде до РФ”, – розповів Федоров.

Він додав, що у Мелітополі серед зрадників через вибухи у місті вчора ввечері і сьогодні вранці також спостерігається паніка.

Ще трохи, і всі окупанти повтікають навіть не тому, що наступають ЗСУ, а через переляк, адже вони знають, що їм в Україні не місце.