У четвер, 17 жовтня, Верховна Рада України нового скликання проводить 50-й робочий день. Глава Ради Дмитро Разумков вирішив зробити «зріз» пройденого

Так, в «Слугу народу» поділилися в соцмережі відеокліпом про роботу Ради за минулі 50 днів. Головним героєм ролика став Разумков, передає Politeka (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця). За його словами, так як депутати працюють в «турборежимі», то і підсумки вирішили підвести НЕ через 100 днів, а зараз:

«Зазвичай перші підсумки роботи підводяться після 100, але Верховна Рада 9-го скликання живе в так званому« турборжіме », у нас фактично день за два, тому і підсумки роботи ми підводимо вдові швидше», – заявив Разумков.

У ролику спікер проводить екскурсію по порожньому сесійному залу, оголошує про прийняті рішення, робить зауваження депутатам і працює в кабінеті.

«Для нас це не революція, а еволюція, тобто нормальний розвиток як парламенту, так і держави», – повідомив Разумков.

Крім того, спікер пообіцяв, що більше не буде «схем».

Ролик зібрав велику кількість переглядів і коментарів: одні підтримують нову владу, інші бачать тільки погане.

«Спасибі, велике спасибі, за ваш труд, прагнення, погляди, ми вам віримо, спасибі що виправдовуєте наші надії, сила в команді, міцної і сплачений, і все вийде, успіхів вам», «Народ вам ВІРИТЬ! Успіхів! »,« Дуже вам віримо але, подивіться на видио будь-що знову перетворилася рада, жеруть, Вибачте за іншому назвати не можна. Стала дупою до людей і спілкується одночасно жуючи, галас, хто де але тільки не на місцях, ніхто не слухає виступаючого і як вони голосують якщо і не слухають про що мова. Знову зоопарк, але ж люди чекають іншого ставлення до них »,« Нічого не змінилося, все ще гірше. Навіщо така партія, вибрали на свою голову, шкода тільки президента, він на партію свою дуже надії возлогается але вони підвели. Потрібно розігнати »,« Спасибі Вам !!! Віримо Вам !!! На все добре у Вашій роботі! »,« Вірю, що Ви на правельно путі. Успеха Вам і Нам!».