Версія про причетність спецслужб Білорусі до вбивства журналіста Павла Шеремета не вплине на хід справи фігурантів, яких звинувачують у вбивстві (Андрій Антоненко, Яна Дугаров, Юлія Кузьменко – Ред.).

Про це в коментарі “Стране” повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

“Ця версія ніяк не впливає на статус підозрюваних у справі Шеремета, яким пред’явлені підозри у виконанні вбивства. Версія стосується можливих варіантів того, хто був замовником вбивства, а не його виконавцем”, – повідомив Антон Геращенко.

Відзначимо, версія про причетність білоруських спецслужб до вбивства з’явилася після публікації в мережі записів нібито прослушки в кабінеті колишнього глави КДБ Вадима Зайцева. З них випливає, що спецслужби Білорусі могли планувати політичні вбивства своїх опонентів, в тому числі журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, журналіста Павла Шеремета вбили влітку 2016 року в центрі Києва. Машину, в якій він перебував, підірвали, Шеремет загинув на місці.

У грудні 2019 року підозра у вбивстві було оголошено трьом особам: військової медсестри Яні Дугаров, волонтеру і дитячому судинному кардіохірурга Юлії Кузьменко, а також музиканту і ветерану АТО Андрію Антоненко.