В іракському місті Кербелі невідомі озброєні сили застрелили проіранського лідера “Народних мобілізаційних сил” Талеба Аббаса Алі Аль-Саеді.

Про це повідомляє Daily Mail

Аль-Саеді був командиром бригади угруповання шиїтів, підтримуваної Іраном. Вбивство сталося близько 100 км від столиці Іраку, Багдада.

Нагадаємо, 3 січня американські збройні сили завдали удару по військовій базі поблизу міжнародного аеропорту Багдада. Загинули вісім осіб, зокрема іранський генерал Касем Сулеймані.

Сулеймані був командиром організації, яку США вважає терористичною. Президент Дональд Трамп заявив, що Сулеймані був “терористом номер один у світі”.

8 січня Іран відкрито здійснив напад на дві американські військові бази – авіабазу аль-Асад у 160 км на захід від Багдада та аеропорт Ербіля на півночі країни.

Іранське державне телебачення заявило, що напад був помстою за вбивство Сулеймані.

Нагадаємо, пілоти збитого ракетою в Ірані літака МАУ виходили на зв’язок з диспетчером перед катастрофою. Про це повідомило інформоване джерело в урядовій комісії з розслідування цієї трагедії. За його словами, екіпаж весь час виконував вказівки вежі.