Глава МВС Арсен Аваков повідомив, що в Горлівці на територіях “Донецької народної республіки” зареєстровано 12 випадків коронавіруса.

Про це міністр повідомив в п’ятницю, 13 березня, на виїзному засіданні уряду, виступаючи за зміни режиму на пунктах пропуску з окупованими територіями.

“Зараз у нас є попередня інформація про 12 випадках коронавіруса, який поширився в Горлівці. Тому ми повинні зробити контроль”, – заявив Аваков.

За його словами, на українських пунктах пропуску можуть повністю виключити допуск іноземних громадян на непідконтрольну Україні територію Донбасу.

“Ми також пропонуємо пропускати громадян України, у яких є реєстрація на неокупованої території. Аваков пояснив, що якщо у громадян України, які живуть в ОРДЛО, немає реєстрації на підконтрольній владі території, їх не пропустять через КПВВ, поки діє карантин”, – додав Аваков .

Нагадаємо, сьогодні Кабмін проводить виїзне засідання, в якому бере участь президент України Володимир Зеленський. В рамках засідання буде презентовано реформу системи містобудування.