Країни-союзниці України усвідомлено працюють на поразку росії у війні. На зустрічі міністрів оборони Олексію Резнікову всі бажали перемоги над агресором та деокупації всіх територій.

Про атмосферу на зустрічі “Рамштайн” розповів радник голови Офісу Президента Олексій Арестович. Він зазначив, що саме росія прагне нав’язати думку, що “Захід втомився від України”.

Ніхто не втомився. Резніков спеціально просив передати, що йому на “Рамштайні” усі тисли руки і казали добити гадину, – розповів Арестович в інтерв’ю Гордону.

Радник голови ОП додав: на загал політики цього сказати не можуть, проте при особистому спілкуванні на цьому наголошують.

Арестович зауважив, що найгірший сценарій, який він зараз бачить – це “метушня” до наступного літа. Проте навіть у цьому випадку буде перемога України. Найменше сприятливий варіант – це зима проведена у позиційній війні, проте навіть за цей час вдасться дістати багато західної зброї.

Нагадаємо, вчора міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, України Олексій Резніков та Данії Мортен Бодсков зустрілися у Копенгагені. Вони обговорять протидію російській агресії.

Про це повідомили у Міністерстві оборони Великої Британії. Зазначили, що розроблятимуть план надання Україні довготривалої фінансової та військової допомоги.

Під час зустрічі у медіа повідомили, що міністр оборони Великої Британії заявив про надання України додаткові реактивні системи залпового вогню та боєприпасів. Воллес зазначив, що вони озброєння влучатиме у цілі на відстані до 80 кілометрів.