Ймовірна перша леді України Олена Зеленська заявила, що йде з соціальної мережі Facebook.

Днями на особистій сторінці Олени Зеленської в Facebook виявили публікацію, у якій вона нібито популяризувала співпрацю з РФ за грошову винагороду. Після цього Зеленську на деякий час внесли в базу сайту Миротворець, однак потенційна перша леді незабаром пояснила ситуацію.

"День тиші? Для мене він виявився занадто гучним!

Сьогодні поширили скріни з моєї сторінки. Скріни 2014 року. Тоді я не знала всіх технічних особливостей ФБ. Чи не підозрювала, що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саме посилання – залишити. Не знала, та й не до цих знань було в ті дні. Ми всі були в шоці від того, що відбувалося у нас в країні. Від того, що відібрали Крим. Це не вкладалося в голові! Було страшно, що починається війна.

Тоді зі мною вперше сталося те, що з багатьма з нас відбувається зараз. Я прокидалася і засинала з Фейсбук. Чий пост я репостила вже не згадаю. Когось з друзів. Сьогодні з цього намагалися зробити новини дня. Дня тиші. Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді. Що репостила. Над чим розмірковувала. Багато – зокрема, числа наших опонентів – саме так і зробили. А потім публічно спростували "новину дня" і вибачилися. За що хочу їм подякувати.

Вийшов довгий пост. Я таких ніколи не пишу. Можливо, цим постом я і попрощаюся з Фейсбук. Зі своїми реальними друзями я зможу спілкуватися і в реалі. А все решта … вибачте, але втомилася!".