Радник голови ОПУ Михайло Подоляк розповів, що переговорний процес із західними партнерами ведеться на масштабному рівні на різних майданчиках, зокрема, непублічно.

Серед питань, що обговорюються, стоїть також можливість завдання ударів по території РФ.

Це питання переговорів і діалогу, який веде і президент, і команда президента. Це питання часу і зміни світогляду. Це питання більш рішучої відповідальної політики. Це питання того, що війна не може завершитися десь посередині. Це питання того, що світова безпека буде зруйнована, якщо Росія не програє, – заявив політик в інтерв’ю Катерині Соляр.

За словами Подоляка, сьогодні Україна ламає засади глобальної політики.

“Ми ініціюємо процеси, які незвичні для класичних європейських та американських еліт. Ми пропонуємо взагалі забути про таке поняття, як “Росія не може програти””, – сказав радник голови ОПУ.

Михайло Подоляк зазначив, що переговорний процес із західними партнерами ведеться на масштабному рівні та на різних майданчиках, при цьому часто непублічно, оскільки справжні, щирі переговори з партнерами складаються з 10% публічності та 90% лаштунків.

“Саме останні призводять і до зміни світогляду, і до зміни математики, і до зміни кількості зброї, яку Україна так чи інакше вже отримує чи отримала”, – пояснив Михайло Подоляк.

Подоляк переконаний: ЗСУ добиватимуться перемоги виключно військовим шляхом.