Поліція України спростувала повідомлення про побиття в СІЗО депутата Верховної Ради Олександра Дубінського.

Олександр Дубінський депутат Верховної Ради, який зараз перебуває в СІЗО Києва, не піддавався побиттю. Перевірка не знайшла доказів того, що до нього застосовувалося насильство.
«Поліції надійшло повідомлення від адвоката про те, що два дні його підзахисному народному депутату, затриманому СБУ за підозрою в держзраді, в слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження… інформація не підтвердилася», — повідомили правоохоронці.
Вони уточнили, що судово-медичне дослідження не виявило жодних доказів того, що Дубінського били.
Адвокати 2 грудня повідомили громадськості про те, що Дубинського нібито побили невідомі в Лук’янівському СІЗО. Вони запевняли, що медики виявили на тілі нардепа «множинні гематоми, підозра на перелом ребра».
Юристи вимагали негайного приїзду в СІЗО міністра юстиції та Генпрокурора України через те, що нібито є загроза життю їх підзахисному.
«Хтось прямо зацікавлений у фізичному усуненні Дубінського», — написали адвокати. Ніяких доказів цим словами на даний момент не надано.
Нагадаємо, що нардеп Дубинський був заарештований в середині листопада 2023 року за статтею про державну зраду. Служба безпеки України запевняє, що як мінімум з 2019-го депутат працював на російську розвідку (ГУР) під позивним «Буратіно». Звинувачення вважає, що він, виконуючи завдання Москви, розхитував внутрішню обстановку в Україні, а також дискредитував свою країну на міжнародному майданчику.
Суд в якості запобіжного заходу призначив Дубінському арешт на 2 місяці без права виходу під заставу.