Комік Володимир Зеленський готується до виборів президента і для цього вже придумане виборче гасло. Про це повідомляє Liga.net.

Шоумен проводить оглядини політтехнологів, готує ґрунт у регіонах і регулярно консультується з політичними експертами, пише ЗМІ.

Гаслом кандидата Зеленського може стати фраза "Я не жартую". Вона з'явиться на радіо та білбордах.

До березня запланована прем'єра третього сезону серіалу "Слуга народу". Минулоріч продюсери анонсували її на жовтень, однак дату змістили двічі – на грудень, а потім на березень. 

Президентські вибори відбудуться 31 березня, а це значить, що остання серія вийде максимально близько до кінця кампанії.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Комік проявляє активність у регіонах і збирає команди в режимі секретності. Велике крило членів партії "Слуга народу" Зеленського складуть кадри з "Укропу". 

Політсила у процесі "розлучення" Геннадія Корбана і Бориса Філатова з олігархом Ігорем Коломойським. Партійці, які бажають залишатися з олігархом, пішли до Зеленського.

За даними реєстру Мін'юсту, керівником партії є Іван Баканов, який також керує студією "Квартал 95". У пресі його називають головною особою у виборчому штабі Зеленського.

Раніше в пресі писали, що Зеленський також хоче укомплектувати команду сильними політтехнологами, але поки нікого не вибрав. Виборчий технолог президентської кампанії Петра Порошенка Вікторія Сюмар підтверджувала, що бачилася з Зеленським, але на роботу її не найняв.

Політичний експерт Віктор Андрусів зізнався, у нього було кілька зустрічей із Зеленським та його командою. "Я був присутній в якості експерта разом з іншими консультантами.

Ми обговорюємо загальні речі, ділимося прогнозами і оцінками. І все", – стверджує експерт і просить не називати його "технологом Зеленського".

У себе в Фейсбуці Андрусів, є він технологом Зеленського чи ні, чітко демонструє, як Зеленського збираються подавати публіці: "Зеленський – успішний менеджер, він вміє організувати велику кількість людей"; "Він розумний і слухає, не все сприймає, і це нормально"; "Він лідер і вміє аналізувати"; "У нього колосальна інтуїція".